Opinie

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

OKOMED
Average rating:  
 20 reviews
by Agnieszka Mrukowicz on OKOMED

Witam . Chialam gorąco podziękować p.dr Ewie Filipowicz za profesjonalną opiekę nad synem podczas zabiegu oraz podczas wizyt w gabinecie . Nie często profesjonalizm i bardzo duża wiedza idą w parze z podejściem do pacjenta - Pani doktor jest osobą bardzo ciepła z troskliwym oodejściem do dzieci . Posiada bardzo duża wiedzę, jasno i spokojnie nam wszystkie nasze obawy i pytania wyjasniala , w gabinecie są wszystkie niezbędne urządzenia do diagnozy. Podczas pobytu w szpitalu zaskoczeni pozytywnie byliśmy dobra organizacja personelu oraz opieka Pani doktor.

by Darek on OKOMED

Trafiłem do doktor z polecenia. Nikt inny nie chciał mi już pomóc walczyć z moją wadą. Doktor przemile mnie zaskoczyła , mój wzrok znacznie się poprawił, dyskomfort związany z zezem zniknął. Oceniam Panią Doktor jako rzetelną i skrupulatną, poświęca pacjentom potrzebną ilość czasu.

by Wanda Feliksik on OKOMED

Mam 68 lat i jestem szczęsliwa , że trafiłam do gabinetu Pani Doktor Ewy Filipowicz- jestem już po operacji zeza. Nawet w moim wieku można prościej popatrzyć na świat. Dziekuje serdecznie. Polecam ten gabinet całym sercem.

by Kinga on OKOMED

Doskonale wyposażony prywatny gabinet. Profesjonały zespół i przecudowni lekarze o wielkim sercu.. Polecam serdecznie!

by Marta M on OKOMED

Ja również gorąco polecam Dr.Ewę Filipowicz:-))) ciepła, pogodna, bardzo sympatyczna i mająca niesamowite podejście do małych dzieci kobieta-lekarz jakich mało, byłam u niej z kilkuletnią córeczką 2 razy i teraz czekamy na operację niuni, jestem spokojna o jej przebieg i w pełni ufam PANI DOKTOR:-))) gorąco polecam ją - jechaliśmy do niej aż 400km ale naprawdę WARTO

by Wioleta Wójcik on OKOMED

z całego serca bardzo dziękuję Pani Dr Ewie Filipowicz za to ze z operowala moje oko i nareszcie wyglada ono tak jak powinno. Bardzo polecam Pania Dr Ewe Filipowicz jest swietnym specjalista 🙂

by Kinga B on OKOMED

Polecam serdecznie cały zespół. Gabinet świetnie wyposażony, specjalistyczna obsługa plus wielkie serce zarówno Dr Filipowicz jak i Dr Pociej-Żero. Pozdrawiam!

by Anna Karpierz on OKOMED

Z całego serca polecam dr. Ewę Filipowicz. Wspaniały człowiek, świetny specjalista.Dziękuję za zoperowanie mojej córki Kingi ponieważ, jej rozbieżny zez przeszkadzał jej w normalnym funkcjonowaniu. Pani doktor rozpoznała jej problem i pomogła w decyzji o konieczności operacji.Gorąco jeszcze raz dziękuję. Polecam z czystym sercem.

by Tomasz on OKOMED

Gorąco polecam dr Ewę Filipowicz, świetna specjalistka, bardzo miłe i indywidualne podejście do pacjenta. Lepiej trafić nie mogliśmy. Pozdrawiam serdecznie Tomasz z Warszawy.

by Urszula Świątek on OKOMED

Magnorum non est laus sed admiratio ?
Wielkich ludzi należy podziwiać, nie chwalić.

Najwspanialszym człowiekiem jakiego spotkałam na swojej drodze jest dr n. m. Ewa Filipowicz. Ciepła, życzliwa, spokojna i bardzo pewna swoich decyzji. Nic nie dzieje się bez jej pewnej reki i mądrej diagnozy. Zoperowała mojemu synkowi oczopląs poziomy i zatrzymała jego oczy. Teraz może normalnie czytać i uczyć się.Po roku na ostatniej wizycie, nawet wzrok jeszcze się polepszył w stosunku do stanu po operacji. Ufajcie i wierzcie w diagnozy takiego specjalisty. ONA jest WIELKA.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»